Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Yosemite

Yosemite
Rok: 2015 Cz titulky , Země: USA, Délka: 80 min.
Popis:
Film Yosemite tvoria prelínajúce sa príbehy troch piatakov, ktoré sa odohrávajú na jeseň roku 1985. V tom čase je prekrásna rajská oblasť Palo Alto zasiahnutá prudkým premnožením púm, ktoré začnú znepokojovať miestnych obyvateľov. Joe (Alec Mansky) momentálne prechádza dosť ťažkým životným obdobím, a tak sa v škole vyčlenil ako outsider. Tedov (Calum John) jediný skutočný priateľ je jeho kocúr Charlie, ktorý jedného dňa zmizne bez stopy. Chris (Everett Meckler), na rozdiel od oboch svojich priateľov, má mladšieho brata, avšak občas si želá, aby neexistoval.(sochoking)
Zdroj: ČSFD.cz

zhlédněte celý film na sledujufilmy.cz

5 náhodně vybraných trailerů:

Partnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku