Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
The Competition

The Competition
Rok: 2013 Země: Španělsko / Andorra, Délka: 99 min.
Popis:
Jean Nouvel, Frank Gehry, Dominique Perrault, Zaha Hadid a Norman Foster se střetnou v konkurenčním boji o zakázku na návrh muzea Moderního umění v Andoře. Tři měsíce práce na projektech nakonec vedou k vytvoření návrhů pro porotu. Během toho však za zavřenými dveřmi zuří mocenské boje mezi architekty a klientem, což má vážný dopad i na úroveň transparentnosti, kterou každá kancelář dokumentaristům původně zaručovala. A do toho se v Andoře chystají volby... The Competition je prvním snímkem dokumentujícím napjatý vývoj, který doprovází architektonické soutěže a podává fascinující svědectví o tom, jak architekti pracují, jak taktizují, jak se tváří v tvář konkurenci profiluje jejich charakter a jak tenká je linka mezi úspěchem a prohrou.(Film a architektura)
Zdroj: ČSFD.cz

zhlédněte celý film na sledujufilmy.cz

5 náhodně vybraných trailerů:

Partnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku