Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Race (2016) - Trailer 1

10 secondes de liberté 10 secondes de liberté
Zeit für Legenden Zeit für Legenden
La Couleur de la victoire La Couleur de la victoire
Rok: 2016 Cz titulky , Země: Francie / Německo / Kanada, Délka: 134 min.
Popis:
V roku 1930, Jesse Owens, ako prvý zo svojej rodiny ide na vysokú školu Ohio State University. Tam si ho všimne atletický tréner, Larry Snyder. O Jessieho je hneď veľký záujem, označujú ho ako mladý afro-americký talent s obrovským potenciálom. Jesse má ambície dostať sa na olympiádu, avšak bojuje s najväčšou otázkou svojho života, rasizmom. Vynára sa otázka, či by Amerika vôbec mohla konkurovať na olympijských hrách v nacistickom Nemecku v roku 1936. Keď americký veľvyslanec, Avery Brundage, nájde kompromis, osobne presvedčí Tretiu ríšu, aby odvrátila bojkot Owensa. Jessie rieši svoj vlastný morálny boj o tom, či ísť, alebo neísť na olympiádu. Po vyriešení tejto otázky Jesse a jeho tréner cestujú do Berlína na olympijské hry. Owens odchádza ako najväčší americký olympionik všetkých čias.(xmple)
Zdroj: ČSFD.cz

zhlédněte celý film na sledujufilmy.cz

5 náhodně vybraných trailerů:

Partnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku