Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Muž, který poznal nekonečno (2015) - Trailer 1

The Man Who Knew Infinity The Man Who Knew Infinity
Rok: 2015 Země: USA, Délka: 114 min.
Popis:
"Rovnice pre mňa nemajú význam, pokiaľ nie sú vyjadrením samotného Boha."Príbeh geniálneho mozgu a bezhraničnej inteligencie, ktorý započal v roku 1914 v Madras, v Indii, kde mladý muž Ramanujan (Dev Patel) objavil rovnice, ktoré by vo svete matematiky znamenali obrovský prelom. Jeho chudobný pôvod, ktorý mu nedovoľoval ani vycestovať za more, ho však predurčoval k zrejmému osudu: zomrie v biede ako Galileo a jeho výpočty zostanú neporozumené a navždy zabudnuté. Avšak zámožný muž, ktorý mu jedného dňa dal prácu, v ňom uvidel génia a rozhodol sa, že mu pomôže. Ramanujan tak prichádza do Cambridge v Anglicku, kde sa osobne stretáva s profesorom G.H. Hardym (Jeremy Irons), spolu s ktorým začne po počiatočných nezhodách spoluprácu na monumentálnom objave v dejinách matematiky.(sochoking)
Zdroj: ČSFD.cz

zhlédněte celý film na sledujufilmy.cz

5 náhodně vybraných trailerů:

Partnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku