Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Dumplin

Dumplin' Dumplin'
Rok: 2018 Země: USA, Délka: 109 min.
Popis:
Willowdean Dickinson (Danielle Macdonald) je dospievajúce dievča s nadváhou a najlepšie sa cíti v pohodlí domova. Matka, bývalá kráľovná krásy, ju prezýva knedľa a nedokáže sa zmieriť s tým, že z nej nebude modelka. Voľný čas trávi so svojou najlepšou kamarátkou, krásnou Ellen (Odeya Rush), s ktorou ju spája láska k pesničkám Dolly Parton. Willow je so sebou spokojná až do chvíle, než nezačne pracovať v miestnom fastfoode, kde ju zaujme príťažlivý študent Bo (Luke Benward). K jej prekvapeniu, Bo prejaví sympatie, avšak vo vzťahu s ním začne o sebe pochybovať. Rozhodne sa prihlásiť do súťaže krásy, aby dokázala, že aj dievčatá s nadváhou si zaslúžia byť súčasťou takejto súťaže. Šokuje tým nielen celé mesto, ale aj seba.(Refresher.sk)
Zdroj: ČSFD.cz

zhlédněte celý film na sledujufilmy.cz

5 náhodně vybraných trailerů:

Partnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku