Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Altamira

Finding Altamira Finding Altamira
Rok: 2016 Země: Španělsko / Francie, Délka: 97 min.
Popis:
Příběh jednoho z nejvýznamnějších objevů pravěkých jeskyních maleb ve španělské Altamiře. Když amatérský archeolog Marcelino Sautuola (Antonio Banderas) zahlédne, jak jedna  z místních žen používá opracovaný pazourek, vydá se na místo nálezu, kde najde za zavaleným vchodem rozsáhlou jeskyni. Během prozkoumávání jeskyně objeví jeho zvídavá dcerka v jednom z bočních prostorů úžasné nástěnné malby zvířat. Marcelino si je ihned podle ostatních nálezů z jeskyně vědom velikého stáří a naprosté jedinečností nálezu. Spolu s profesorem Vilanovou (Nicholas Farrell) z madridské univerzity předkládají svůj objev na konferenci historiků v Lisabonu. Satuola byl kvůli svému unikátnímu objevu napadán nejen odborníky z řad archeologů a historiků, kteří nevěřili v pravost maleb, ale i tmářskou katolickou církví neochotnou smířit se s novými vědeckými objevy.(bllm)
Zdroj: ČSFD.cz

zhlédněte celý film na sledujufilmy.cz

5 náhodně vybraných trailerů:

Partnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku